Spa Resort Lednice – lázeňské pobyty a wellness

Uspořádejte firemní mítink v našem profi kongresovém centru

Toužíte po relaxu v lázeňském hotelu se čtyřmi hvězdičkami nebo po dovolené v Lednici? Vyberte si lázeňský pobyt či víkendový balíček pro zdraví na čerstvém vzduchu v zámeckých zahradách. Uspořádejte u nás firemní akci, třeba i s vyhlídkovou plavbou po zámeckém areálu a návštěvou vinného sklípku.

  • Břeclavská 781
  • Lednice
  • 691 44
  • mapa

Hodnocení

Více informací

Relaxační pobyty v luxusním resortu v Lednici

Chcete prožít dovolenou nebo víkend plný wellness radovánek, klidného odpočinku či cyklistické vášně? V Lednicko-valtickém areálu a Chráněné krajinné oblasti Pálava nemáte jinou možnost, než si užívat každou chvíli. V zahradách okolo zámku Lednice, kudy chodila historie a kde se vyznamenala ruka božského zahradníka, nebo při výletech po bílých vápencových skalách a lesostepích Pálavy.

Rezervujte si lázeňský pobyt, rodinnou dovolenou nebo relaxační víkend v našem jedinečném spa resortu. Lepší lázeňský hotel tady nenajdete. Spojuje totiž blahodárné účinky lázeňských procedur s komfortním ubytováním v prostorných pokojích a skvělou kuchyní v restauraci se zimní zahradou. A s parkováním na uzavřeném parkovišti nebo wifi v celém areálu resortu.

Lázeňský hotel s moderním kongresovým centrem

Ubytování a wellness v Lednici? Představte si tu pohodu v jednom ze 43 pokojů nebo třech apartmánů s designovým nábytkem a nádherným výhledem do atria či na okolní zeleň. Překvapte svou partnerku či partnera a objednejte lázeňský pobyt v knížecím apartmánu s prosklenou koupelnou a krbem. V našem lázeňském hotelu si budou připadat jako o svatební noci.

Rádi byste svým zaměstnancům poděkovali za jejich skvělou práci? Spojte příjemné s užitečným a pozvěte je na netradiční firemní mítink. Využít můžete konferenční místnost pro 30 osob i s potřebnou technikou a špičkově vybavené kongresové centrum pro 80 lidí. K tomu celodenní stravování, nějaký ten raut nebo řízená degustace vín. Za takový teambuilding Vám utrhnou ruce.

Ukázat pobytové balíčky

Otevírací doba

  • Non-stop
  • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.